Консультація щодо структурування посередницької діяльності з ФОП у сфері торгівлі та електронної комерції

consultation_structuring

МЮФ «Вернер і партнери» проконсультувала клієнта з питань структурування діяльності за участю осіб, які перебувають на спрощеній системі податкування.

Клієнтом юридичної фірми «Вернер і партнери» є велика компанія з іноземними інвестиціями, яка працює в сфері електронної комерції. Компанія веде інтернет-торгівлю товарами та послугами в якості агентів багаточисленних окремих виробників та постачальників - фізичних осіб підприємців (ФОП на підставі договорів доручення).

У партнерів Компанії - ФОП регулярно виникали питання щодо розкриття виручки, у зв'язку з недостатньою ясністю положень Податкового кодексу щодо способів взаєморозрахунку, допустимих для платників єдиного податку. Податкова постійно намагалася поставити під сумнів правомірність взаєморозрахунків платників єдиного податку, обсяг виручки підприємців і, відповідно, застосувати штрафні санкції і підвищену ставку податку..

Юристи МЮФ «Вернер і партнери» надали Клієнту докладні рекомендації та пояснення із зазначених питань. Щоб уникнути проблем і складнощів з податковою, в першу чергу Клієнту роз'яснили, як правильно оформлювати договори та первинні бухгалтерські документи з ФОП, а також яким чином структурувати роботу з підприємцями щодо умов оплати та прийому-передачі наданих агентом послуг. Застосування рекомендацій юристів МЮФ «Вернер і партнери» дозволить партнерам Компанії в подальшому уникати багатьох подібних ситуацій.