Вітаємо з Днем Юриста!

день_юристаСьогодні 8 жовтня відзначають своє професійне свято юристи всієї України. Щорічно з 1997 року це день об'єднує фахівців юриспруденції різних сфер діяльності, які стоять на захисті прав і свобод українців.

Для суспільства України в даний час професія юриста вкрай важлива і затребувана. Зараз йде важливий процес розвитку правової держави в Україні та на співтовариство професійних правознавців покладаються завдання та надії у сфері утвердження принципу верховенства права, вдосконалення законодавства України, посилення правових гарантій захисту населення країни та підвищення правосвідомості та правової культури громадян України.

У професії юриста буває важко залишатися вірним своєму покликанню і обов'язку захищати справедливість і закон. Але незважаючи на це нехай ваша робота приносить вам задоволення і радість досягнень! Нехай ваша щоденна напружена відповідальна праця буде гідно оцінена і доповнена якісним відпочинком! І нехай у вашій професійній діяльності вірними супутниками завжди будуть об'єктивність, послідовність, логічність і удача. 

Зі святом, колеги!