Сайт МЮФ «Вернер і партнери» продовжує інтеграцію з соцмережами

social_media

Сьогодні все більше ми використовуємо соціальні медіа ресурси, щоб отримувати цікаву і потрібну інформацію, ділитися рекомендаціями, обговорювати і коментувати актуальні теми, знаходити послуги, які нас цікавлять.

Сайт Міжнародної юридичної фірми «Вернер і партнери» вже давно інтегрований з соціальними мережами - іконки соцмереж ведуть на сторінки фірми в Facebook, В Контакте, Twitter і Blogspot.

А відтепер для користувачів сайту ще одна хороша новина - ви можете легко поділитися зі своїми колегами і друзями посиланнями на цікаві та корисні статті юридичної фірми «Вернер і партнери» за допомогою кнопок «Мені подобається», «Відправити», «Твітнути».

На сторінках сайту юристи фірми «Вернер і партнери» діляться новинами про реалізовані проекти в різних сферах бізнесу і права, рекомендаціями щодо вирішення спірних питань судової практики, актуальними юридичними проблемами і коментарями до останніх змін законодавства.

І тепер в один-два кліка ви зможете розмістити цікаві і актуальні для вас статті, написані компетентними юристами, на своїй сторінці в соціальній мережі, порекомендувати і обговорити їх тему в своєму професійному колі або з друзями, які цікавляться юриспруденцією.