Представництво інтересів будівельної компанії - кредитора у справі про банкрутство

ЮФ Вернер надала послуги з представництва інтересів будівельної компанії у справі про банкрутство. 

Завдяки ініціюванню компанією порушення справи про банкрутство, було задоволено вимоги будівельної компанії як кредитора згідно не виконаних в примусовому порядку рішень суду про стягнення заборгованості за договорами позики. 

Юристи ЮФ Вернер супроводжували процес з моменту пред`явлення грошової вимоги до повного задоволення вимог кредитора. На стадії розпорядження майном представниками кредитора був запропонований дієвий механізм погашення заборгованості, внаслідок чого вимоги кредитора були задоволені в повному обсязі. 

Надання послуг арбітражного керуючого у справі про банкрутство компанії, що займається торгівлею електротехнічної продукцією

Велика міжнародна компанія - виробник електротехнічного обладнання –звернулася до  нас  за  правовою  допомогою  після того, як проти одного з її боржників булла порушена процедура банкрутства.  З метою забезпечення законних прав та інтересів кредитора  нам  вдалося  домогтися  призначення  партнера  фірми  Ігоря  Дармограя арбітражним  керуючим  боржника. В даний час вирішується питання про порушення кримінальної  справи  за  фактом доведення боржника до банкрутства.

Консультування з питань банкрутства фізичних осіб - підприємців

Внаслідок складної фінансово-економічної ситуації багато фізичних осіб – підприємці зіштовхуються зі труднощами при обслуговуванні  кредиторської  заборгованості перед б анками та іншими фінансовими установами за договорами кредиту та фінансового лізингу.  Часто єдиним виходом із ситуації є визнання такої фізичної особи - підприємця  банкрутом  шляхом  звернення до суду та проведення процедури банкрутства. Ми надали значну кількість консультацій як боржників, так і їх кредиторам з юридичних аспектів порядку, умов і термінів проведення процедури банкрутства фізичної особи - підприємця.