Юридичний супровід проекту придбання виробничої будівлі

Компанія "Вернер і Партнери" супроводжувала проект придбання виробничої будівлі і інтересах манданта західно-європейської машинобудівної компанії. Під час здійснення проекту був перевірений статус обєкту, а також відповідність вимогам законодавства з огляду на безпеку і можливість розміщення там промислового виробництва.

Консультування великої міжнародної машинобудівної компанії щодо проекту будівництва в Україні об'єкта промислового виробництва

Ми консультували велику міжнародну машинобудівну корпорацію щодо підготовки та будівництва промислового об'єкту - заводу з виробництва труб великого діаметру. У ході консультування, була розроблена і запропонована модель структурування бізнесу та активів, включаючи земельні ділянки для розміщення виробничих потужностей і складських площ. Також нами було надано деталізований план підготовки та супроводження будівництва, проходження дозвільних процедур.

Представництво інтересів групи приватних інвесторів у суперечці про титульних права на земельні ділянки

Ми представляли інтереси групи інвесторів - членів садівничого товариства у суперечці з державною адміністрацією в одному з районів Київської області щодо права користування земельними ділянками, а також щодо приватизації даних ділянок, що знаходяться на території садового товариства.