Зі світлим святом Великодня!

Колектив Юридичної фірми Вернер вітає колег, клієнтів, партнерів та друзів зі світлим святом Великодня!

Нехай цей Великдень принесе вам надію та віру в добро!

 

easter

Відбулася прес-конференція Асоціації лізингодавців України

конференцияСьогодні в УНІАН Асоціація лізингодавців України підбила підсумки року та зробила прогнози щодо діяльності ринку на поточний рік.

Також обговорювали одну із актуальних проблем ринку лізингових послуг – діяльність псевдолізингових компаній, що займаються шахрайством та створюють негативну репутацію реальним лізингодавцям.

У зв’язку із активним оспорюванням договорів із такими фіктивними лізинговими компаніями, протягом 2016 року кардинально-негативно змінилася судова практика. Тому юристи ЮФ Вернер працюють над тим, щоб у cудових спорах відбулося чітке розмежування діяльності шахрайських компаній та добросовісних лізингових компаній. Зокрема, основним аргументом на користь реальних лізингової компанії є факт передання об’єкту лізингу в користування Лізингоодержувачу.

Сподіваємося, що найближчим часом кількість псевдолізингових компаній на ринку фінансових послуг України мінімізується.

ЮФ «Вернер» стала асоційованим членом Українського об’єднання лізингодавців

uulМи раді приєднатись до асоціації, яка об’єднує професійних учасників ринку лізингу в Україні та співпрацює із LEASEUROPE.

Як фірма, що пропонує рішення вітчизняним та іноземним лізинговим компаніям, ми сподіваємося використати переваги членства для подальшого підвищення рівня послуг, які ми надаємо нашим Клієнтам.

Також, ми плануємо брати активну участь вдосконаленні нормативно-правових актів, які регулюються ведення лізингового бізнесу в Україні, включаючи податкове та спеціальне законодавство.