Вітаємо з Днем Юриста!

день_юристаСьогодні 8 жовтня відзначають своє професійне свято юристи всієї України. Щорічно з 1997 року це день об'єднує фахівців юриспруденції різних сфер діяльності, які стоять на захисті прав і свобод українців.

Для суспільства України в даний час професія юриста вкрай важлива і затребувана. Зараз йде важливий процес розвитку правової держави в Україні та на співтовариство професійних правознавців покладаються завдання та надії у сфері утвердження принципу верховенства права, вдосконалення законодавства України, посилення правових гарантій захисту населення країни та підвищення правосвідомості та правової культури громадян України.

У професії юриста буває важко залишатися вірним своєму покликанню і обов'язку захищати справедливість і закон. Але незважаючи на це нехай ваша робота приносить вам задоволення і радість досягнень! Нехай ваша щоденна напружена відповідальна праця буде гідно оцінена і доповнена якісним відпочинком! І нехай у вашій професійній діяльності вірними супутниками завжди будуть об'єктивність, послідовність, логічність і удача. 

Зі святом, колеги!

Зі світлим святом Великодня!

Колектив Юридичної фірми Вернер вітає колег, клієнтів, партнерів та друзів зі світлим святом Великодня!

Нехай цей Великдень принесе вам надію та віру в добро!

 

easter

Відбулася прес-конференція Асоціації лізингодавців України

конференцияСьогодні в УНІАН Асоціація лізингодавців України підбила підсумки року та зробила прогнози щодо діяльності ринку на поточний рік.

Також обговорювали одну із актуальних проблем ринку лізингових послуг – діяльність псевдолізингових компаній, що займаються шахрайством та створюють негативну репутацію реальним лізингодавцям.

У зв’язку із активним оспорюванням договорів із такими фіктивними лізинговими компаніями, протягом 2016 року кардинально-негативно змінилася судова практика. Тому юристи ЮФ Вернер працюють над тим, щоб у cудових спорах відбулося чітке розмежування діяльності шахрайських компаній та добросовісних лізингових компаній. Зокрема, основним аргументом на користь реальних лізингової компанії є факт передання об’єкту лізингу в користування Лізингоодержувачу.

Сподіваємося, що найближчим часом кількість псевдолізингових компаній на ринку фінансових послуг України мінімізується.