Врегулювання спорів

Навіть найбільш правильний та його якісний юридичний супровід не виключають можливість виникнення конфліктів у діяльності компанії - з державою, конкурентами, клієнтами. У таких ситуаціях ми завжди надамо юридичну допомогу щодо запобігання або врегулювання судових спорів.

"ЮФ Вернер" володіє значним досвідом судового та позасудового врегулювання спорів, що допоможе швидко збудувати максимально ефективну стратегію захисту ваших інтересів. Ми завжди докладаємо максимум зусиль для системного та комплексного відстоювання позицій наших клієнтів.

Ми пропонуємо наступні послуги в сфері врегулювання спорів:

  • Досудове врегулювання спорів за участю міжнародних та національних компаній;
  • Оскарження рішень податкових та антимонопольних органів, оскарження рішень і дій в процесі проведення державних закупівель та інше;
  • Представництво в судах адміністративної юрисдикції;
  • Представництво в судах господарської юрисдикції (в тому числі у справах про банкрутство);
  • Представництво в загальних судах;
  • Представництво в процесі виконання судових рішень;
  • Представництво в органах міжнародного комерційного арбітражу;
  • Визнання і виконання рішень іноземних судів;
  • Представництво в Європейському суді з прав людини.

Реалізовані проекти

Успішний захист інтересів клієнта у спорі про визнання кредитних договорів недійсними

ЮФ Вернер успішно захистила інтереси групи компаній, що надають фінансові послуги у численних спорах про визнання кредитних договорів недійсними.

Правова позиція щодо відсутності підстав визнання кредитних договорів недійсними була підтримана трьома судовими інстанціями, завдяки чому на сьогодні сформована позитивна судова практика Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ та Вищого господарського суду України на користь кредитора.

Успішне вирішення спору про стягнення заборгованості та збитків за договором фінансового лізингу

Міжнародня юридична фірма «Вернер і партнери» успішно представляла в суді інтереси лізингодавця - великої компанії з іноземними інвестиціями, при розгляді спору про стягнення заборгованості та збитків за договором фінансового лізингу.

В рамках спору висувалися солідарні вимоги до боржників - фізичної та юридичної осіб.

Незважаючи на неврегульованість в законодавстві України порядку розгляду солідарних вимог до учасників, суперечки з якими розглядаються в різних порядках судочинства, юристам МЮФ «Вернер і партнери» вдалося переконати загальний суд у розгляді солідарних вимог щодо стягнення заборгованості та збитків за договором в одному судовому спорі.

В результаті 18.04.2012г. загальний суд виніс рішення про задоволення вимог лізингодавця в повному обсязі. Позовні вимоги нашого клієнта-лізингодавця на суму близько 372 тис грн. були задоволені повністю.

Представництво інтересів великої лізингової компанії у судовому спорі про стягнення заборгованості та збитків

Вернер і Партнери успішно представляла у суді інтереси лізингодавця - великої лізингової компанії з іноземними інвестиціями - у спорі про стягнення заборгованості, збитків та штрафних санкцій по договору про фінансовий лізинг із лізингоотримувача-юридичної особи. В результаті розгляду спору суд задовільнив вимоги нашого клієнта в повному обсязі.

Представництво інтересів австрійської компанії в господарському спорі про визнання недійсним свідоцтва України на знак для товарів і послуг

Нами було успішно представлені інтереси австрійської компанії в господарському спорі про визнання недійсним свідоцтва України на знак для товарів і послуг.

29.03.2011 року Вищий господарський суд України підтвердив рішення господарських судів першої і апеляційної інстанцій, згідно з якими було визнане недійсним оскаржене нашим клієнтом свідоцтво України на знак для товарів і послуг на тій підставі, що заявка на отримання згаданого свідоцтва була подана з порушенням прав третіх осіб. Вартим уваги у спорі було те, що у спорі українські суди застосували до спірних правовідносин норми матеріального права Австрії, згідно з якими передача авторських майнових прав може здійснюватися на підставі договору, укладеного в усній формі.

Представництво інтересів одного з найбільших українських банків в адміністративній справі про визнання неправомірним та скасування податкового рішення-повідомлення Спеціалізованої ДПІ у м. Києві по роботі з великими платниками податків

Банк звернувся за правовою допомогою після того, як Окружний адміністративний суд м. Києва відмовив у задоволенні його адміністративного позову. За результатами перегляду рішення в апеляції Київським апеляційним адміністративним судом позовні вимоги банку були задоволені повністю. У ході апеляційного розгляду була доведена правомірність дій банку по віднесенню ПДВ при придбанні легкових автомобілів на збільшення балансової вартості основних фондів або на валові витрати, а також по збільшенню вартості 4 групи основних фондів на суму витрат, пов'язаних з встановленням пожежної сигналізації та локальної комп'ютерної мережі.

Представництво ЗАТ Промінвестбанк у суперечці з компанією Сі ЕмеральдС.А. (Панама) у Господарському суді Лондона

Наш адвокат брав участь в представництві інтересів ЗАТ "Промінвестбанк" - відповідача у цій справі - у Господарському суді Лондона. Позовні вимоги стосувалися стягнення з відповідача  банківської гарантії в сумі понад 43 млн. дол. США, виданої їм на користь позивача під контракт на будівництво судна. За результатами судового розгляду суд відмовив у задоволенні  позову повністю на тій підставі, що у працівника банку, який підписав банківську гарантію, не було повноважень, що бул б дійсними, передбачуваними чи уявними.

Представництво інтересів Держави України в Земельному суді Берліна

Ми брали участь в представництві інтересів Держави України в Земельному суді Берліна в спорі за позовом архітектурного бюро до Посольства України в Німеччині. Суперечка закінчився укладенням мирової угоди, вигідного для української сторони.

Проведення претензійно-позовної роботи для лізингової компанії з міжнародним капіталом

Нами була успішно проведена претензійно-позовна робота для великої лізингової компанії, що представляє на українському ринку міжнародну фінансову групу. У загальній кількості нашими юристами було ініційовано тауспішно завершено понад 20 судових справ у різних регіонах України, за підсумками на користь клієнта стягнуто понад 1 млн. грн.

Представництво інтересів провідного українського банку в трудових спорах із колишніми менеджерами

Наш юрист надавав правову допомогу банку для захисту своїх прав і законних інтересів у ряді судових процесів за позовом звільнених менеджерів, які вимагали поновлення на роботі та виплати компенсацій на загальну  суму близько 750 тис. грн. За підсумками  судового розгляду справ ми домоглися повної відмови в  задоволенні позовних вимог звільнених менеджерів до колишнього роботодавця.

Судове представництво великої української компанії в судових суперечках за договорами фінансового лізингу

Нами був успішно проведений захист інтересів української компанії у справах  за позовом лізингодавця про стягнення заборгованості за договорами фінансового лізингу. За результатами судового  розгляду  справ  сума позовних  вимог до нашого клієнта була істотно зменшена.

Представництво інтересів великої інвестиційної компанії в судових спорах щодо прав користування земельною ділянкою на південному узбережжі Криму

Нами була виграна серія судових спорів про дійсність договору оренди земельної ділянки великої інвестиційної компанії. Компанія клієнт була власником на право користування ділянкою загальною площею у 3 га на південному узбережжі Криму і реалізовувала проект будівництва елітного котеджного містечка.

У ході реалізації комплексної стратегії юридично-судового захисту активів були залучені регіональні та всеукраїнські експертні установи в сфері землкустрою. Також в рамках представництва інтересів в господарських та адміністративних спорах, пов'язаних із захистом права оренди земельної ділянки, ми домоглися позитивних рішень у першій, апеляційній та касаційній інстанціях.

Консультування та судове представництво інтересів великого міжнародного виробника продуктів харчування у спорах про захист прав інтелектуальної власності та визнання недійсними патенту на промисловий зразок та свідоцтва на знак для товарів і послуг

Міжнародний виробник харчових продуктів звернувся за правовою допомогою після того, як несумлінний український контрагент зареєстрував на себе фірмову символіку клієнта у вигляді промислового зразка та торгової марки, а також через митну службу та правоохоронні органи почав перешкоджати роботі іноземної компанії та її дочірньому підприємству в Україну.  Нами були подані позови про визнання недійсними патенту на промисловий зразок та свідоцтва на знак для товарів і послуг. За підсумками розгляду судових справ позовні вимоги клієнта були повністю  задоволені, наслідком чого стало усунення юридичних перешкод для продовження успішної роботи міжнародного виробника на території України.

Представництво інтересів німецької компанії при розгляді арбітражної справи Міжнародним комерційним арбітражним судом при Торгово-промисловій палаті України

За дорученням німецького клієнта нами було ініційовано та успішно завершено арбітражну справу про стягнення з української компанії заборгованості в загальній сумі понад 85 тис. євро

 

 

 

 

 

Представництво інтересів групи приватних інвесторів в суперечці про титульні права на земельні ділянки

Ми представляли інтереси групи інвесторів - членів садівничого товариства в суперечці з державною адміністрацією в одному з районів Київської області щодо права користування земельними ділянками, а також про приватизацію даних ділянок, що знаходяться на території садового товариства.