Податкове право

Податкове законодавство є однією з найбільш швидко змінюються сфер права. Крім того, іноді ставлення держави до бізнесу в питаннях оподаткування носить, на жаль, не зовсім партнерський характер. За таких обставин навіть випадкова помилка в питаннях оподаткування може спричинити серйозні негативні наслідки.

Фахівці "ЮФ Вернер" допоможуть вам уникнути помилок у питаннях оподаткування, або, принаймні, зменшити негативні наслідки в тому випадку, якщо прикра помилка вже допущена. Ми забезпечимо податкову законність, ефективність і безпека вашого бізнесу. Ми не тільки всебічно проконсультуємо з податкових питань, але й зможемо забезпечити максимальний судовий захист.

Одним з наших істотних переваг є те, що ми не тільки консультуємо з питань податкового планування та обліку, але і відстоюємо права та законні інтереси платників податків під час розгляду судами податкових спорів. Тому наші рекомендації базуються як на доскональному розумінні тонкощів податкового законодавства та поінформованості щодо останніх підходів податкових та інших контролюючих органів до конкретних питань оподаткування, так і на чіткому розумінні актуальною практики розгляду судами податкових спорів.

У сфері податкового права ми готові запропонувати:

  • загальне консультування з питань оподаткування;
  • аналіз і оцінка податкових аспектів і ризиків угод та діяльності;
  • податкове планування та оптимізація оподаткування;
  • консультування та представництво інтересів платників податків у ході здійснення контролюючими органами перевірок, підготовка заперечень на акти перевірок, участь в адміністративному розгляді заперечень;
  • адміністративне оскарження (апеляційне узгодження);
  • судове оскарження рішень контролюючих органів з питань оподаткування, консультування та представництво інтересів платників податків у ході розгляду судами податкових спорів.

Реалізовані проекти

Структуризація проекту залучення інвестицій для клієнта

ЮФ Вернер структурувала проект залучення іноземних інвестицій шляхом укладення угоди купівлі-продажу нерухомого майна нерезидентом на території України.

В рамках роботи над проектом юристи ЮФ Вернер здійснили розробку індивідуальної моделі залучення інвестицій юридичною особою-нерезидентом шляхом придбання нерухомого майна, яка дозволила суттєво зменшити податкове навантаження на українське підприємство та юридичну особу-нерезидента, які брали участь в проекті в якості інвесторів.

Представництво інтересів одного з найбільших українських банків в адміністративній справі про визнання неправомірним та скасування податкового рішення-повідомлення Спеціалізованої ДПІ у м. Києві по роботі з великими платниками податків

Банк звернувся за правовою допомогою після того, як Окружний адміністративний суд м. Києва відмовив у задоволенні його адміністративного позову. За результатами перегляду рішення в апеляції Київським апеляційним адміністративним судом позовні вимоги банку були задоволені повністю. У ході апеляційного розгляду була доведена правомірність дій банку по віднесенню ПДВ при придбанні легкових автомобілів на збільшення балансової вартості основних фондів або на валові витрати, а також по збільшенню вартості 4 групи основних фондів на суму витрат, пов'язаних з встановленням пожежної сигналізації та локальної комп'ютерної мережі.

Консультування німецької компанії з податково-правових питань відповідно до нового Податкового кодексу України

Ми надали комплексну юридичну консультацію з питань правового регулювання віднесення на валові витрати платежів з придбання послуг у нерезидентів, а також утримання податків із виплати відсотків за договорами позики на користь нерезидента згідно новому Податковому кодексу України.