Нерухомість у Берліні

Німеччину по праву вважають однією з високоцивілізованих і розвинених країн Європи, зі стабільною економікою і бездоганною банківською системою. Протягом багатьох років найбільш надійним капіталовкладенням вважається покупка нерухомості в Німеччині. Завдяки високому рівню сервісу, старанності персоналу і сучасному інформаційно-технологічному забезпеченню Німеччина є світовим лідером у проведенні конференцій, конгресів, семінарів на найвищому рівні. Крім того придбання нерухомості в Німеччині спрощує процедуру оформлення дозволу на проживання, а також для власників нерухомості в Німеччині значно спрощена процедура відновлення та отримання Шенгенської візи. Все це робить придбання у власність нерухомості в Німеччині вигідною справою для тих, хто вибирає цю країну для оздоровлення, відпочинку, тимчасового або постійного проживання, ділових поїздок та бізнесу.

З усіх великих міст Німеччини Берлін є досить привабливим по кількості пропозицій на ринку нерухомості та рівню цін. Навіть враховуючи тенденцію зростання цін за останній час, ціни на нерухомість в Берліні залишаються значно нижчими, порівняно з цінами на нерухомість в інших великих містах Німеччини. Тому інвестування в земельні ділянки, житлові будинки (для однієї або декількох сімей), а також придбання квартир у приватну власність, офісних і виробничих приміщень в Берліні займає значне місце.

Якщо ви вирішили придбати нерухомість в Німеччині, то вам необхідно звертати увагу на ряд важливих факторів і характеристик, які впливають на рентабельність об'єкту, щоб уникнути можливих помилок при виборі та купівлі нерухомості через бажання заощадити на низькій ціні.

Юристи «Юридичної фірми Вернер» спеціалізуються на купівлі-продажу нерухомості в Німеччині. Ми допоможемо Вам у виборі потрібного об'єкту, який відповідатиме вашому інвестиційному бюджету, подбаємо про складання необхідних договорів, забезпечимо нотаріальний супровід угоди і переклад документації. Звичайно ж ми допоможемо Вам з відкриттям німецького банківського рахунку, за допомогою якого Ви зможете здійснювати всі необхідні фінансові операції.

При купівлі нерухомості ми також допоможемо Вам з керуванням вашою власністю, і складанням необхідної податкової документації.

Завдяки компетентному супроводу фахівцями «ЮФ Вернер» операцій з нерухомістю Ви зможете уникнути затяжних процесів і дорогих помилок при купівлі нерухомості. Ми допоможемо вам заощадити час і гроші, а також уникнуте конфліктів з німецькими законами.